Dotazy

Dříve jsem na této stránce nabízela své služby. Ty byly poskytovány bezplatně, proto se množilo velké množství žádostí, které jsem nebyla schopná vyřídit. Tímto se všem nevyřízeným žádostem o výklad, případně rozbor, omlouvám. Žádostí bylo příliš mnoho, abych byla schopná všem odpovědět. Proto jsem se rozhodla pro změnu.

Pod tímto článek se nachází diskuzní fórum. Do něho prosím piště své otázky/žádosti o výklad karet. Pokusím se odpovědět na všechny položené otázky. Aby bylo možné odpovědět a nehromadily se zde nezodpovězené dotazy, rozhodla jsem se zavést několik pravidel:

1) každá osoba smí položit jen jednu otázku - tím se urychlí odpovídání a dostane se na více osob

2) otázka by měla být konkrétní - tj. neměla by znít, např.: "Co mě čeká v budoucnosti?"

3) V případě zájmu o podrobnější nebo osobní výklad je možné mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo rubriky Napište mi. Ovšem zde nemohu zaručit, že budu mít čas výklad provést.

Výklady, které zde nabízím jsou zdarma. Mým cílem je lidem pomoci, ne zisk.

Budu se snažit odpovědět nejpozději do týdne, předem se omlouvám, pokud se mi to nepodaří. Přece jen tyto stránky jsou pouze mým koníčkem a ne vždy se jim mohu věnovat na 100 %.

 

Diskusní téma: Dotazy

Práce

Kristýna | 29.08.2012

Dobrý den,
chtěla bych vás poprosit,zda by jste se mi podívala,co mě čeká v nejbližší budoucnosti ohledně práce.V říjnu mi končí mateřská po 12letech doma.Jmenuji se Kristýna a nar.jsem se 29.5.1978.Děkuji moc za odpověď.

něco více??

Jana | 26.07.2012

Dobrý den přeji..Byla
by jste tak ochotná a podívala se do kartiček aji mně?.Jmenuji se Jana narozena
24.7.1990 a už dlouho mi v hlavě zní dotaz,zda jsem přitažlivá pro jednoho muže
a bude mezi námi něco víc?Uvidím ho nejdříve v září.Jeho jméno je Petr a je
narozen 14.7.1970.Děkuji mnohokrát za odpověď

spojení

šárka | 10.07.2012

spojení velekněžky a milencu. Má budoucnost?

Re: spojení

ElikaS | 12.07.2012

Dobrý den Šárko,
pokud tomu dobře rozumím, jedná se vám o nějaký vztah. Spojení velekněžky a milenců určitě budoucnost má. Bude to komplikovanější vztah, ve kterém projdete náročnou zkouškou. Velekněžka jako ochranná karta, ale zajistí, abyste tuto zkoušku úspěšně překonaly.

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek