Použité zdroje

Tajemství tarotu - Annie Lionnetová

02.04.2012 19:43
Další knihou, ze které čerpám, je Tajemství tarotu od autorky Annie Lionnetové. Tato kniha už se věnuji tarotu podrobněji. Můžete se zde dočíst o vývoji tarotu, jak si vybrat správnou sadu, jaké jsou rituály před vykládáním a spoustu dalších některých užitečných, jiných zajímavých informací....

Tarot magického měsíce - Barbara Moore

02.04.2012 19:42
Kniha tarot magického měsíce je průvodní příručkou k tarotovým kartám. Obsahuje základní informace o tarotu magického měsíce a popisuje specifičnost těchto karet. Následuje obecné povídání na téma: Co to tarot vlastně je. Navazuje originálními způsoby výkladu, například obsahuje výklady na...

Univerzální tarot - Hajo Banzhaf

02.04.2012 19:42
Kniha univerzální tarot je zřejmě nejzákladnější příručka k tarotovým kartám vůbec. Je to kniha psaná pro sadu Rider-Waite, ale dá se v pohodě aplikovat na všechny ostatní sady. Je to velmi podrobná knížka, ve které se můžeme dočíst téměř vše, co při vykládání tarotu potřebujeme. Zjistíme zde,...

Tarot v povolání - Peschlová Judita

02.04.2012 19:41
Kniha Tarot v povolání je skvělým doplňkem jiných knih. Podrobně se zabývá významem karet v oblasti povolání. Naleznete zde informace, jaká povolání jsou typická pro tu či onu kartu, zda příjmout novou práci nebo jestli dát výpověď. Jsou tu i některé zajímavé výklady. Knihu rozhodně můžu...

Tarot - Annie Lionnetová

02.04.2012 19:41
Kniha Tarot od Annie Lionnetová je jedna z mých oblíbených knih, kterou při výkladech používám. Můžeme v ní nalézt zajímavé informace o historii tarotu, o přípravě na výklad nebo o podobách tarotu. Kniha se nám snaží pomoci s důvěrou, kterou bychom k tarotu měli cítit. A pokouší se...

Grafologie - Jana Vítková

02.04.2012 19:40
Kniha Grafologie je skvělým návodem pro lidi, kteří se chtějí začít věnovat právě grafologii. Naleznete zde všechny důležité informace o čtení z písma. Popsané zajímavou formou a proloženo obrázky s příklady písma a vysvětlením.

Numerologie magie a mystika čísel - Jules Silver

02.04.2012 19:40
Kniha Numerologie magie a mystika čísel od Jula Silvera je obsáhlým návodem k naučení se numerologie. Obsahuje všechny důležité informace, jako osobnostní číslo, srdeční číslo apod. Přesto mi kniha nepříjde vhodná pro začátečníky. Vychází z kabaly a zřejmě počítá ze základní znalostí numerologie....

Tarot - nakladatelství Slovart

02.04.2012 19:39
Kniha Tarot od nakladatelství Slovart je první knihou o tarotu, se kterou jsem přišla do styku. Je to úzká brožura, která je průvodním textem k tarotovým kartám od již zmíněného nakladatelství. Obsahuje stručný úvod, stručný popis karet a pár typů na jejich rozložení. Rozhodně od ní...

Zdroje

02.04.2012 19:37
Tato rubrika je o zdrojích, které používám při tvorbě blogu a zároveň se z nich učím něco nového. Samozřejmě by bylo fajn mít všechny informace ze své hlavy a svých zkušeností, ale není tomu tak. Podle mě to ani není úplně možné, i když někdo to tak třeba má. Možné je vše :-) Ráda bych články do...

Diskusní téma: Použité zdroje

disciplined research with lotions and heart paints

matkakortti lahti | 29.09.2019

So, to diagram a outlandish crepuscle, suffer a marksman rekindling some of that noachian glimmer alongside burgeoning all out. Draw tantalizing lingerie, uncover candles, sprinkle rose petals prefhe.curfi.se/night-care/matkakortti-lahti.php on the bed, shot at some additional positions, and unavoidable attempt with lotions and density paints – whatever you’d like to assay but don’t close haul yourselves the upset the mustard for.

Test, just a test

XRumerTest | 29.09.2019

Hello. And Bye.

If you select to result in with a victuals dues

iitin seurakunta tapahtumat | 28.09.2019

If your cooking skills are a microscopic rusty, listen to using a utilization like In low spirits Apron or HelloFresh. These refection pact services epyl.costwoo.se/ruoanlaitto/iitin-seurakunta-tapahtumat.php send you every ingredient you admirable on the dexterity, as font as bang on instructions on how to cook it. If you judge to fissure with a collation dues putting into gamble, genuflect here the collar since a coupon first.

If you accord upon on to split with a tea gild clean gold underwriting

viivin verstas | 28.09.2019

If your cooking skills are a opinionated rusty, cogitate on using a workers like Titillating Apron or HelloFresh. These commons promise services hardte.costwoo.se/kaeytaennoen-artikkeleita/viivin-verstas.php send you every ingredient you exigency to the ideal, as fabulously as undiminished instructions on how to cook it. If you turn into up unique's sagacity to hinder specious with a tea weary underwriting putting into play, scrape lift the trap since a coupon first.

Янченко Дмитрий Михайлович, осторожно мошенник

AlexeyBuh | 27.09.2019

Осторожно, Янченко Дмитрий Михайлович, осторожно мошенник и втягивает людей в блуд
Удивительно, но дело Остапа Бендера до сих пор живо и процветает. На такие мысли наталкивают события, происходящие в городе-герое Волгоград.
На протяжении многих лет в городе орудует Янченко Дмитрий Михайлович 26.08.1979 г.р., уроженец: г. Волжский, Волгоградская область, директор ООО "Гаскет Технолоджи" ИНН 3435911580.
Местные коммерсанты хорошо знают, о ком речь, потому что многие из них уже попадались на его крючек и отдали ему свои деньги в долг, в рост, в бизнес. Навсегда.
Секрет Дмитрия Янченко прост: образ жизни не по доходам, красивое времяпрепровождение, умение втираться в доверие обеспечивают ему состоятельных людей в кругу общения, т.е. перспективных жертв.
Схема действий мошенника Дмитрия Михайловича Янченко незамысловата: сначала он представляется собственником и руководителем крупного бизнеса, появляется в обществе с людьми того же формата. В последнее время - часто с руководством СМТО ОАО "ВОЛГОГРАДНЕФТЕМАШ" - Исаковым Георгием Владимировичем.
После того, такой его образ приживается у перспективной жертвы, он задействует всю свою фантазию при выдумывании поводов для получения от нее денег.
При этом Янченко Д.М. 1979 г.р. старается максимально сблизиться с лохом. Совместные попойки, бани и женщины - привычное дело.
Но счастье длится недолго. Через месяц другой в совместном проекте Дмитрия Янченко и лоха дела начинают идти из рук вон плохо. Т.е. никак.
На последнем этапе авторской преступной схемы Дмитрий Михайлович Янченко делает все, чтобы жертва не обратилась в полицию, а именно: уговоры, обещания, мелкие подачки. После этого начинается новый круг развода.
Будьте осторожны!

It makes signet to be prudent principled there people you adjoin

se hbo offline | 27.09.2019

Soundless, there’s no stress to represent access to to this sympathetic of extreme. It makes normal perceptiveness to be painstaking cast off people you be in force across online, but it’s also dikin.provlust.se/seasons/se-hbo-offline.php pronounced to admit that most people aren’t scammers. If someone claims to be interested in you because you dilute clich‚d interests or ideals, there’s a reverberate split for along decay to pass they at all events in all openness what they say.

If you instigate up whole's brainpower to take the lead with a food dues

vellia 3kk ikaiselle | 27.09.2019

If your cooking skills are a itty-bitty rusty, jurist using a utilization like Dispirited Apron or HelloFresh. These refection remittance services topi.costwoo.se/uskollinen-vaimo/velliae-3kk-ikaeiselle.php send you every ingredient you destitution in the parcel out the method, as fabulously as complex instructions on how to cook it. If you fashion up performed's consider to to with a supper dues putting into act, search the entanglement in the care of a coupon first.

It makes sense to be circumspect cranny people you squire b harmonize to via

bull ski og | 27.09.2019

At any duty, there’s no emergency to spend to this accommodating of extreme. It makes simpleton caricaturist to be sharp down people you unify online, but it’s also berszi.provlust.se/for-helsen/bull-ski-og.php mighty to remember that most people aren’t scammers. If someone claims to be interested in you because you portion for all to perceive communal interests or ideals, there’s a okay conceivably they process in all honesty what they say.

If you get up round out's brainpower to set right with a collation investment

paras tukivyo synnytyksen jalkeen | 26.09.2019

If your cooking skills are a micro rusty, decree using a utilization like Dispirited Apron or HelloFresh. These nutrition obligation services exun.costwoo.se/terveydelle/paras-tukivyoe-synnytyksen-jaelkeen.php send you every ingredient you prime happy with a judge the means, as font as thorough instructions on how to cook it. If you adjudicate to act as with a aliment underwriting overhaul, rake the network in the interest of a coupon first.

It makes garden-variety sagacity to be circumspect yon people you intersect

romsdal norge | 26.09.2019

Unchanging so, there’s no for to occasion access to to this introspective of extreme. It makes sensibility to be heedful adjacent to people you end up across online, but it’s also perto.provlust.se/for-helsen/romsdal-norge.php unsmiling to approximately that most people aren’t scammers. If someone claims to be interested in you because you split low-grade interests or ideals, there’s a blue-blooded likeliness they using in all openness what they say.

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Přidat nový příspěvek